O firmie

Start / O firmie

MASTERDEV

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją rozwiązań informatycznych na zamówienie klienta już od 2010 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych systemów CRM oraz B2B.

Misja

Wierzymy, że nasi Klienci najlepiej wiedzą jak prowadzić swój biznes, dlatego tworzymy oprogramowanie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, które wraz z nimi rozwija się i pomaga rosnąć ich organizacji.

Wizja

Pomagamy organizacjom zorientowanym na swoich klientach w osiąganiu ich celów, poprzez dostarczanie oprogramowania opartego o filozofię ERPONE.

Aby to osiągnąć działamy zgodnie z naszymi wartościami:

Indywidualne podejście – Do każdego wdrożenia podchodzimy indywidualnie, tak aby dostarczyć klientom rozwiązania informatyczne, które są odpowiedzą na ich realne potrzeby. Wierzymy, że tylko takie podejście pozwala stworzyć oprogramowanie, które stanowi realne wsparcie dla rozwoju organizacji naszych Klientów.

Opieka – Potrzeby klienta stawiamy ponad wszystko. Każdy nasz system jest jak żywy organizm, który dostosowuje się do swojego właściciela. Dlatego zapewniamy naszym klientom wsparcie pozwalające usprawniać i modyfikować oprogramowanie tak, aby dostosowywało się do zmieniających się potrzeb i warunków rynku.

Doskonałość – Mamy obsesje na punkcie ciągłego dążenia w doskonałości. Dlatego każdego dnia jako zespół rozwijamy zarówno siebie jak i nasze oprogramowanie. Dzięki czemu dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które stanowią realną wartość dodaną ich dla ich organizacji, a Masterdev czynimy miejscem pracy najlepszych specjalistów.

Człowiek – W centrum zawsze stawiamy człowieka. Dlatego nasze rozwiązania są tworzone tak, aby były użyteczne i stanowiły realne wsparcie dla każdego użytkownika w organizacji, zarówno kadry menadżerskiej, specjalistów jak i pracowników niższej rangi.

Platforma ERPONE

Zgodnie z naszą filozofią stworzyliśmy platformę ERPONE – jest to narzędzie pozwalające wdrażać w krótkim czasie dedykowane rozwiązania, w zakresie wsparcia sprzedaży i logistyki, obsługi i zarządzania relacjami z klientami oraz zarządzania projektami i workflow.

Modułowość i elastyczność naszej platformy pozwala w pełni odwzorować procesy biznesowe naszych klientów oraz dostosować ją nawet do najbardziej specyficznych potrzeb. Zastosowane technologie i architektura pozwala nam na programowanie i rozwój dodatkowych komponentów dostosowanych tak, aby spełnić każde indywidualne życzenie naszych klientów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wdrożone oprogramowanie, niskim kosztem, może dostosowywać się indywidualnie do zmian w organizacji i otoczeniu rynkowym naszych klientów i będzie stanowiło wartość dodaną zarówno po 5, 10 czy 20 latach jego użytkowania.

Aby zapewnić wieloletnie bezpieczeństwo rozwiązań jakie dostarczamy platforma ERPONE bazuje na najnowszych technologiach i środowiskach programistycznych naszego partnera firmy Microsoft. Została opracowana w technologii aplikacji internetowej, pozwalającą dzięki naszym autorskim rozwiązaniom na dostęp do wdrażanych aplikacji z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki stron www, ale z komfortem pracy jak przy standardowej aplikacji desktopowej.

Nagrody i wyróżnienia

2019 - nominacja platformy Masterdev ERPONE w kategorii „ERP Trends” w konkursie „Liderzy IT 2019” towarzyszącym targom IT Future Expo na których nasza firma miała swoje stoisko reklamowe.

2019 - nominacja platformy Masterdev ERPONE w kategorii Produkt Roku w konkursie „Granitowy Tulipan 2019”. Masterdev ERPONE jako "Innowacyjna platforma wspięrająca projektowanie i rozwój dedykowanych systemów komputerowych dla firm produkcyjnych i handlowych".

2017 - zostaliśmy wyróżnieni nominacją w prestiżowym konkursie Gali Biznesu „Granitowy Tulipan” w kategorii Firma Roku  zorganizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej.

Członkiem Izby jesteśmy od stycznia 2017 roku.